Webová aplikace Indikační skici online slouží výhradně k PROHLÍŽENÍ indikačních skic. Jakékoliv jiné užití, zejména stahování zobrazovaného obsahu je výslovně zakázáno.

Do vyhledávacího pole Název katastru stačí zadat několik prvních písmen a odeslat vyhledávací dotaz. Výsledkem budou všechny skici, které obsahují zadaný řetězec znaků. Alternativně lze vyhledávat v katalogu podle počátečních písmen českých názvů. Katalog, stejně jako výsledky vyhledávání, je zobrazen jako přehledný výpis.

Kliknutím na požadovaný řádek se přesunete do detailu indikační skici, kde můžete s indikační skicou dále pracovat.

Jak si objednám kopii indikační skici

Pro objednání vybrané indikační skici zapněte ikonu v pravém horním rohu „zapnout objednávání“. Kliknutím na vybraný čtverec indikační skici (dané pole zčervená) provedete výběr, můžete objednat i zadní stranu, ta se zobrazí po kliknutí na tlačítko na levé straně „zobrazit opačnou stranu skici“. Pro přiobjednání další indikační skici klikněte na ikonu „zpět na vyhledávání“ a výběr požadovaných čtvrtek provedete stejným způsobem. Pro dokončení objednávky klikněte na nákupní košík, zobrazí se Vám souhrn objednaných položek. Vyplňte prosím fakturační údaje, způsob odběru zboží a způsob platby.

Tlačítkem objednat odešlete objednávku. Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu přijde shrnutí Vaší objednávky, v tuto chvíli čekejte, až Vám bude doručen fakturační e-mail, ve kterém bude uvedený variabilní symbol a další informace k platbě. Po připsání platby na náš účet Vám indikační skici zašleme Vámi preferovaným způsobem doručení.

V případě změny fakturační adresy, zrušení objednávky apod. kontaktujte oddělení reprografie na e-mailové adrese: reprografie@mza.cz.

Jak si stáhnu indikační skicu

Webová aplikace Indikační skici online slouží výhradně k PROHLÍŽENÍ indikačních skic. Jakékoliv jiné užití, zejména stahování zobrazovaného obsahu je výslovně zakázáno.

Rozměry a měřítka indikační skici

Rozměr originálu mapového listu (čtvrtky) je přibližně 32,5 x 26 cm. Měřítko je 1:2880, ale když je to skica města (např. Brno z roku 1843) tak je to v měřítku 1:1440. Toto podrobnější měřítko se používá též, když je součástí mapy zvlášť i intravilán (zastavěná část obce), např. v případě indikační skici Brno-Bohunice z roku 1825.