Pro objednání vybrané indikační skici zapněte ikonu v pravém horním rohu „zapnout objednávání“. Kliknutím na vybraný čtverec indikační skici (dané pole zčervená) provedete výběr, můžete objednat i zadní stranu, ta se zobrazí po kliknutí na tlačítko na levé straně „zobrazit opačnou stranu skici“. Pro přiobjednání další indikační skici klikněte na ikonu „zpět na vyhledávání“ a výběr požadovaných čtvrtek provedete stejným způsobem.

Pro dokončení objednávky klikněte na nákupní košík, zobrazí se Vám souhrn objednaných položek. Vyplňte prosím fakturační údaje, způsob odběru zboží a způsob platby. Tlačítkem objednat odešlete objednávku. Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu přijde shrnutí Vaší objednávky, v tuto chvíli čekejte, až Vám bude doručen fakturační e-mail, ve kterém bude uvedený variabilní symbol a další informace k platbě. Po připsání platby na náš účet Vám indikační skici zašleme Vámi preferovaným způsobem doručení.

V případě změny fakturační adresy, zrušení objednávky apod. kontaktujte oddělení reprografie na e-mailové adrese: reprografie@mza.cz.